Об'єктив Canon 135mm f/1.8L RF IS USM (5776C005)
Фото 21 |
Canon 135mm f/1.8L RF IS USM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 135mm f/1.8L RF IS USM
Усі ціни 10 →Canon Teleobiektyw RF 135 mm F18L IS USM seria L optyczny stabilizator obr | 13 800 zł |
Obiektyw CANON RF 135mm F1.8 L IS USM | 9 998 zł |
Canon RF 135 mm f/1.8 L IS USM - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie!) - Do | 9 999 zł |
Obiektyw CANON RF 135mm F1.8 L IS USM 5776C005 | 9 998 zł |
В арсеналі портретних фотографів, які віддають перевагу техніку Canon, є чудовий об'єктив Canon RF 85mm f/1.2L USM. Однак варто звернути увагу і на його потужне доповнення або заміну - об'єктив 135mm f/1.8L, про який і далі йдеться.
Стиль зображення
Цей об'єктив переважно призначений для зйомки портретів у крупному плані. Він забезпечує малу глибину різкості, що ідеально виділяє об'єкт зйомки на фоні. Завдяки своїм властивостям модель створює чудове боці, роблячи зображення дуже мальовничим. Навіть при повністю відкритій діафрагмі f/1.8, фікс-об'єктив забезпечує чітке та деталізоване зображення. Різкість зберігається по всьому кадру, хоча це часто не помітно через фонове розмиття.
Система оптичної стабілізації
Одним із ключових переваг Canon RF 135mm f/1.8L IS USM є вбудована оптична стабілізація, що компенсує до 5.5 стопів витримки. Ця функція значно полегшує зйомку рук при критичних витримках, зменшуючи ризик змаза зображення. Ультразвуковий мотор USM відповідає за автофокусування, забезпечуючи швидке, точне та тихе фокусування.
Комфортне керування
Об'єктив Canon має надійний корпус з пило- та вологозахистом і важить 935 г. На ньому розташовані дві програмовані кнопки для швидкого доступу до функцій камери. Така можливість управління значно спрощує роботу фотографа, дозволяючи швидко адаптуватися до умов зйомки, що змінюються.