Об'єктив Canon 85mm f/1.2L RF USM (3450C005)
Відео 51Фото 42 |
Canon 85mm f/1.2L RF USM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 85mm f/1.2L RF USM
Усі ціни 7 →Canon Obiektyw portretowy RF 85 mm F12L USM DS do EOS R stała ogniskowa gw | 19 037 zł |
Canon RF 85 mm f/1.2 L USM DS - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie!) - Dos | 14 999 zł |
Obiektyw Canon RF 85mm f/1.2L USM DS + Gratis Filtr UV Marumi EXUS Profess | 14 999 zł |
Canon RF 85mm F1.2 L USM DS Raty 0 | 13 999 zł |
Obiektyw Canon RF 85mm f/1.2 L USM DS | 13 377 zł |
Canon RF 85mm F1.2 L USM Raty 0 | 11 184 zł |
Obiektyw Canon RF 85mm F1.2L USM DS | (w magazynie) + filtr Marumi gratis | 14 999 zł |
У портретній кавалерії оптики під повнокадрову систему бездзеркалок Canon RF головною моделлю по праву вважається топовий об'єктив Canon RF 85mm f/1.2 L USM. Він випускається під негласним девізом «дорого і багато».
Робоча світлосила
Про високі оптичні якості об'єктива недвозначно натякає приналежність моделі до лінійки люксової оптики Luxury, позначена червоним колечком поблизу передньої лінзи. Але саме ласе в ньому — це, зрозуміло, максимальна світлосила f /1.2. Причому повністю відкритий отвір діафрагми став для об'єктива цілком робочим. Фотограф може розраховувати на м'яке і пластичне розмиття фону, властиве для портретної оптики, і не переживати, що знімок буде зіпсований хроматичними абераціями. Усуненням останніх зайнятий спеціальний рефрактивний BR-елемент синього спектра, включений в оптичну схему об'єктива. Також в схемі зазначені асферичні і низькодисперсні елементи, спеціальне покриття ASC для мінімізації відблисків і перевідбиття.
Зовнішні дані
За зовнішнім виглядом об'єктив нагадує такий собі пухкий бочечок з розмірами корпусу 103.2x117.3 мм. Вага портретника становить майже 1.2 кг — мало не у два рази більше, ніж у «тушки» фулфрейма Canon EOS R6, під яку об'єктив заточений. Втім, за унікальний характер малюнка моделі можна пробачити все. Зміцнює позитивне враження від неї прогресивний привод автофокусування з блискавичною реакцією в плані наведення на різкість.
Поза конкуренцією
Об'єктив забезпечили кільцем управління, яке дозволяє перемикатися між функціями корекції експозиції, настройки витримки, діафрагми або ISO. Пило- і вологозахист корпусу оберігає «нутрощі» моделі від усіляких атмосферних впливів. Камінь спотикання на шляху до покупки об'єктива — нескромна вартість. Однак якщо в пріоритет знаходяться справді неперевершені оптичні властивості — кращого портретника для камер серії Canon RF не існує.