Об'єктив Nikon 85mm f/1.2 Z S Nikkor
Nikon 85mm f/1.2 Z S Nikkor |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Маркування об'єктивів NikonСимволи в довгому найменування об'єктива розкажуть про нього практично все
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 85mm f/1.2 Z S Nikkor
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NIKON Objectif NIKKOR Z 85mm f/12 S JMA302DA | 14 263 zł |
Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S - Dostawa GRATIS! | 13 335 zł |
Obiektyw Nikkor Z 85mm f/1.2 S - Raty , Darmowa dostawa | 13 299 zł |
Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S Raty 0 | 12 999 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S | 13 275 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →