Obiektyw Nikon 85mm f/1.2 Z S Nikkor
Nikon 85mm f/1.2 Z S Nikkor |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 85mm f/1.2 Z S Nikkor
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Objectif NIKKOR Z 85mm f/12 S JMA302DA | 14 263 zł |
Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S - Dostawa GRATIS! | 13 335 zł |
Obiektyw Nikkor Z 85mm f/1.2 S - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 13 299 zł |
Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S Raty 0 | 12 999 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S | 13 275 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →