Obiektyw Nikon 24-70mm f/4.0 Z S Nikkor
Wideo 2Zdjęcia 22 |
Nikon 24-70mm f/4.0 Z S Nikkor |
|
„Uniwersalny” do nagrywania wszystkiego, z pokryciem najpopularniejszego wśród fotografów zakresu ogniskowych 24-70 mm. Model jest oferowany jako „zestaw” (standard) z wieloma pełnoklatkowymi bezlusterkowymi aparatami Nikon z rodziny Z. Obiektyw zmiennoogniskowy składa się z 14 elementów w 11 grupach, w tym jeden element o bardzo niskiej dyspersji, jeden soczewka o ultra-niskiej dyspersji, trzy konwencjonalne soczewki asferyczne i soczewki z powłoką nanokrystaliczną, aby zmniejszyć odblaski i zjawy.
Koncentrując się na aparacie Nikon 24-70 mm f / 4,0 S, Nikkor Z opiera się na silniku krokowym, który zapewnia szybkie i dokładne ustawienie ostrości na obiekcie. Przysłona modelu składa się z siedmiu listków i posiada elektromagnetyczne sterowanie ciche. Jego maksymalny otwór przysłony f / 4 pozostaje niezmieniony w całym zakresie ogniskowych. Obiektyw waży około pół kilograma i ma 78 mm średnicy i 89 mm długości. Średnica gwintu do montażu na przedniej soczewce filtra to 72 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 24-70mm f/4.0 Z S Nikkor
Wszystkie ceny 12 →Nikon Z 24-70mm f/4 S | 4 976 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 24-70 mm f/4 S JMA704DA | 4 504 zł |
Nikon uniwersalny zoom NIKKOR Z 24-70mm f4 S | 4 359 zł |
Nikon uniwersalny zoom NIKKOR Z 24-70mm f4 S | 4 499 zł |
NIKON Nikkor Z 24-70 mm f/4 S | 2 296 zł |