Об'єктив Nikon 40mm f/2.0 Z Nikkor
Відео 5Фото 2 |
Nikon 40mm f/2.0 Z Nikkor |
|
Швидка і безшумна автофокусування. 9-пелюсткова діафрагма. Настроюється електронне кільце управління. Компактний і легкий.
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Маркування об'єктивів NikonСимволи в довгому найменування об'єктива розкажуть про нього практично все
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 40mm f/2.0 Z Nikkor
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nikon NIKKOR Z 40mm f/2 Obiektyw do Hybrid NIKON Z Czarny JMA106DA | 1 159 zł |
Nikon NIKKOR Z 40MM F/2 | 1 284 zł |
Stałoogniskowy Nikkor Z 40mm F2.0 Czarny AF-O-NIK-132 | 1 251 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 40 mm f/2 SE | 1 499 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 40 mm f/2 SE | 1 499 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →