Об'єктив Nikon 14-24mm f/2.8G AF-S ED Nikkor
Відео 1Фото 7 |
Nikon 14-24mm f/2.8G AF-S ED Nikkor |
|
. Ширококутний об'єктив під системи з байонетом Nikon F і матрицями full frame. Має діапазон фокусних відстаней 14 – 24 мм, при цьому світлосила постійна і становить f/2.8. Діафрагма має 9 пелюсток, її мінімальне значення — 22. Автофокус забезпечується ультразвуковим приводом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 14-24mm f/2.8G AF-S ED Nikkor
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nikon Obiektyw 14-24mm F/28G Ed Af-S Zoom Nikkor Czarny 2163 | 5 745 zł |
Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED | 7 978 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor 14-24mm f/2.8G ED AF-S AF-O-NIK-019 | 8 495 zł |
Nikon Nikkor 14-24 mm f/2.8 G ED AF-S - Dostawa GRATIS! | 8 399 zł |
Nikon AF-S NIKKOR 14-24 mm f/2.8G ED Raty 0 | 8 825 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →