Obiektyw Nikon 14-24mm f/2.8G AF-S ED Nikkor
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Nikon 14-24mm f/2.8G AF-S ED Nikkor |
|
. Obiektyw szerokokątny do systemów Nikon z mocowaniem F i pełnoklatkową matrycą. Ma zakres ogniskowych 14 – 24 mm, a przysłona jest stała na poziomie f/2.8. Przysłona ma 9 listków, jej minimalna wartość to 22. Autofokus zapewnia napęd ultradźwiękowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 14-24mm f/2.8G AF-S ED Nikkor
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nikon Obiektyw 14-24mm F/28G Ed Af-S Zoom Nikkor Czarny 2163 | 5 745 zł |
Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED | 8 388 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor 14-24mm f/2.8G ED AF-S AF-O-NIK-019 | 8 495 zł |
Obiektyw NIKON 14-24 mm, f/2.8G, ED, AF-S, bagnet Nikon | 3 644 zł |
Nikon Nikkor 14-24 mm f/2.8 G ED AF-S - Dostawa GRATIS! | 8 399 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →