Об'єктив Nikon 70-200mm f/2.8 Z VR S Nikkor
Фото 10 |
Nikon 70-200mm f/2.8 Z VR S Nikkor |
|
Погодозахищений телезум-об'єктив для використання пліч-о-пліч з повнокадровими бездзеркалками системи Nikon Z. Він обтяжує комплект фотоапаратури майже на півтора кілограма, проте дарує великий простір для творчості в діапазоні далекобійних фокусних відстаней від 70 до 200 мм.незалежно від кратності зумування максимальна Світлосила у об'єктива завжди залишається на рівні f/2.8.
Також Nikon 70 - 200mm f/2.8 VR S Nikkor Z отримав вбудовану систему оптичної стабілізації зображення із заявленою ефективністю до 5 ступенів витримки. Конструктивно телевік використовує оптичну формулу» 21 елемент в 18 групах", має 9-пелюсткової діафрагмою і тихим кроковим мотором автофокусування. На ширококутному кінці об'єктив наводиться на різкість з відстані від 50 см, в телеположении зума — від 1 м.При цьому на цифровому дисплеї відображаються діафрагма і відстань фокусування. З метою мінімізації відблисків і перевідбиттів модель також отримала в розпорядження фірмові покриття Nikon Nano Crystal і Arneo. Модель сумісна зі світлофільтрами діаметром 77 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon 70-200mm f/2.8 Z VR S Nikkor
Усі ціни 10 →NIKKOR Z 70-200 mm 128 S w zestawie HB-92 CL-C3 JMA709DA | 10 887 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S AF-O-NIK-118 | 12 051 zł |
Nikon Nikkor Z 70-200 mm F/2.8 S VR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 10 698 zł |
Obiektyw Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S | Filtr Marumi 77mm UV Fit+Slim Plus | 10 689 zł |
Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S Raty 0 | 9 999 zł |