Об'єктив Nikon 200-500mm f/5.6E VR AF-S ED Zoom-Nikkor
Nikon 200-500mm f/5.6E VR AF-S ED Zoom-Nikkor |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Маркування об'єктивів NikonСимволи в довгому найменування об'єктива розкажуть про нього практично все
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 200-500mm f/5.6E VR AF-S ED Zoom-Nikkor
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nikon 200 500 mm/F 56 AF-S NIKKOR E ED VR cele AFSVR200-500E | 5 488 zł |
Nikon AF-S 200-500mm f/5.6E ED VR | 6 699 zł |
Nikon Nikkor 200-500 mm f/5.6 E AF-S ED VR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS | 6 299 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor AF-S, 200-500 mm, f/5.6, E ED VR | 5 785 zł |
Nikon Nikkor AF-S 200-500 mm f/5.6 E ED VR | 5 445 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →