Об'єктив Nikon 16-50mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Відео 16Фото 36 |
Nikon 16-50mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor |
|
Універсальний зум-об'єктив у форм-факторі компактного "млинчика", випущений спецом під кропнутий парк бездзеркальних камер Nikon Z. спільно з такими фотоапаратами забезпечується покриття затребуваного діапазону фокусних відстаней 24-75 мм в еквіваленті повного кадру. Світлосила у об'єктива "плаваюча" - від f/3.5 на короткому кінці до f/6.3 в телеположении зума. Знімки на нього можна робити з різних положень - від ширококутного до портретного.
Система оптичної стабілізації на борту Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR компенсує до 4.5 стопів витримки і експозиції при зйомці з рук або в умовах недостатньої освітленості кадру. У компактний корпус моделі примудрилися помістити оптичну схему з 9 елементів в 7 групах, а також привод системи автоматичного фокусування з дистанцією наведення на різкість від 20 см (в ширококутному положенні зумування). У навантаження об'єктив обладнали настроюється кільцем управління, на яке призначаються функції ручного фокусування, діафрагмування або корекції експозиції. При розмірах корпусу 70х32 мм важить "Універсал" близько 155 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon 16-50mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Усі ціни 13 →Nikon NIKKOR Z DX 16-50mm f/35-63 VR SL Czarny JMA715DA | 1 450 zł |
Nikon Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR | 1 626 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR Czarny AF-O-NIK-143 | 1 549 zł |
Nikon Nikkor Z 16-50 mm f/3.5-6.3 DX - Dostawa GRATIS! | 1 699 zł |
NIKON Nikkor Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR Czarny OEM | 773 zł |