Obiektyw Nikon 16-50mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Wideo 16Zdjęcia 36 |
Nikon 16-50mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor |
|
Uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy w kompaktowej formie „naleśnika”, wydany przez specjalistę dla wykadrowanej floty bezlusterkowców Nikon Z. Razem z takimi aparatami pokrywa wymagany zakres ogniskowych 24-75 mm w odpowiedniku pełnoklatkowym. Przysłona obiektywu „pływa” – od f/3,5 na krótkim końcu do f/6,3 na pozycji teleobiektywu. Zdjęcia można wykonywać z różnych pozycji – od szerokokątnych po portretowe.
System stabilizacji optycznej na pokładzie aparatu Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR kompensuje nawet 4,5 stopnia czasu otwarcia migawki i ekspozycji podczas fotografowania z ręki lub w warunkach słabego oświetlenia. W zwartej obudowie modelu udało się umieścić układ optyczny 9 elementów w 7 grupach, a także napęd automatycznego systemu ogniskowania z odległością ostrzenia 20 cm (w pozycji zoomu szerokokątnego). Jako obciążenie obiektyw został wyposażony w konfigurowalny pierścień sterujący, do którego przypisane są funkcje ręcznego ustawiania ostrości, przysłony czy kompensacji ekspozycji. Przy wymiarach skrzyni 70x32 mm „kombi” waży około 155 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 16-50mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Wszystkie ceny 11 →Nikon NIKKOR Z DX 16-50mm f/35-63 VR SL Czarny JMA715DA | 1 447 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR Czarny AF-O-NIK-143 | 1 549 zł |
Nikon Nikkor Z 16-50 mm f/3.5-6.3 DX - Dostawa GRATIS! | 1 699 zł |
NIKON Nikkor Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR Czarny OEM | 773 zł |
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 16-50mm f/3.5-6.3 SL - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 444 zł |