Obiektyw Nikon 18-140mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor (JMA713DA)
Nikon 18-140mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor |
|
Wielozadaniowy obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów bezlusterkowych Nikon z kadrowaniem Z. W ekwiwalencie pełnej klatki model obejmuje zakres ogniskowych 27–210 mm. Maksymalny otwór przysłony obiektywu mieści się w zakresie od f/3,5 na krótkim końcu do f/5,6 na końcu teleobiektywu. Napęd przysłony obiektywu Nikon 18-140mm f/3.5-5.6 Z VR DX Nikkor jest elektromagnetyczny. W schemacie optycznym obiektywu zastosowano 17 elementów w 13 grupach, wśród których znajdziemy dwie soczewki asferyczne oraz dwie soczewki o ultraniskiej dyspersji.
Do ustawiania ostrości model wykorzystuje krokowy silnik autofokusa o odległości roboczej 20 cm (w pozycji szerokokątnego zoomu). Brak współczynnika przysłony obiektywu rekompensuje obecność stabilizatora optycznego o skuteczności 5 czasów otwarcia migawki. Otwór przysłony modelu jest zaokrąglony, składa się z 7 płatków. Wymiar montażowy filtrów wynosi 67 mm. Przy wszystkich zaletach uniwersalnego zestawu ogniskowych obiektyw okazał się mały i lekki. Jego wymiary po złożeniu to 73x90 mm, a waga to 315 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 18-140mm f/3.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Wszystkie ceny 10 →Nikon NIKKOR Z DX 18-140 mm 135-63 VR czarny JMA713DA | 2 667 zł |
Nikon NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR | 3 007 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor Z DX 18-140mm f3.5-6.3 VR AF-O-NIK-133 | 2 999 zł |
Nikon Nikkor Z 18-140 mm f/3.5-6.3 VR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 899 zł |
NIKON NIKKOR Z DX 18-140 mm f/3.5-6.3 VR | 2 698 zł |