Об'єктив Nikon 24-120mm f/4G VR AF-S ED Nikkor
Відео 25Фото 9 |
Nikon 24-120mm f/4G VR AF-S ED Nikkor |
|
Універсальний об'єктив з незмінною світлосилою f/4.0 — на всьому діапазоні фокусних відстаней (24-120 мм). Має досить значна оснащення: передбачений вбудований стабілізатор зображення, привод автофокусування — ультразвуковий, діафрагма має 9 пелюсток. Розрахований об'єктив на системи Nikon з матрицями APS-C і байонетами F.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 24-120mm f/4G VR AF-S ED Nikkor
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
24-120mm f/4G ED VR AF-S NIKKOR 2193 | 5 217 zł |
Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR | 5 961 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR AF-O-NIK-057 | 6 272 zł |
Nikon Nikkor 24-120 mm f/4 G AF-S ED VR - Dostawa GRATIS! | 5 699 zł |
Obiektyw NIKON 24-120 mm, f/4, G ED AF-S VR, bagnet Nikon | 2 929 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →