Об'єктив Nikon 180-600mm f/5.6-f/6.3 Z VR Nikko (JMA720DA)
Фото 27 |
Nikon 180-600mm f/5.6-f/6.3 Z VR Nikko |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Маркування об'єктивів NikonСимволи в довгому найменування об'єктива розкажуть про нього практично все
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 180-600mm f/5.6-f/6.3 Z VR Nikko
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NIKON Objectif NIKKOR Z 180-600 mm f/56-63 VR JMA720DA | 8 714 zł |
Nikon NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR | 8 493 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 180-600 mm f/5.6-6.3 VR | 8 488 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 180-600 mm f/5.6-6.3 VR JMA720DA | 8 489 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →