Obiektyw Nikon 180-600mm f/5.6-f/6.3 Z VR Nikko (JMA720DA)
Zdjęcia 27 |
Nikon 180-600mm f/5.6-f/6.3 Z VR Nikko |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 180-600mm f/5.6-f/6.3 Z VR Nikko
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Objectif NIKKOR Z 180-600 mm f/56-63 VR JMA720DA | 8 714 zł |
Nikon NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR | 8 493 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 180-600 mm f/5.6-6.3 VR | 8 488 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 180-600 mm f/5.6-6.3 VR JMA720DA | 8 489 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →