Obiektyw Nikon 70-300mm f/4.5-5.6E VR AF-P ED Nikkor
Wideo 1Zdjęcia 45 |
Nikon 70-300mm f/4.5-5.6E VR AF-P ED Nikkor |
|
Pierwsza jaskółka we flocie pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, uzbrojona w silnik krokowy AF-P. Napęd tego typu skupia się na ostrości z odległości 1,25 m prawie bez dźwięku, co docenią filmowcy. Również filmowcy będą mieli przy okazji elektroniczną kontrolę przysłony, która pozwala płynnie zmieniać głębię ostrości i ekspozycję kadru bezpośrednio podczas filmowania.
Ponadto Nikon 70-300mm f/4.5-5.6E AF-P ED VR Nikkor jest wyposażony w system optycznej stabilizacji obrazu o deklarowanej skuteczności do 4,5 stopnia czasu otwarcia migawki lub ekspozycji. Wbudowany stabilizator działa w dwóch trybach: standardowym i Sport VR. Obiektyw ma 9 listków przysłony i konstrukcję optyczną zgodną z formułą „18 elementów w 14 grupach”. Jeden z elementów układu wykonano ze szkła ED (w celu zmniejszenia aberracji chromatycznej). Model wykonany jest w bryzgoszczelnej obudowie o wymiarach 81x146 mm i wadze około 680 g. Razem z nim można zastosować filtry fotograficzne o średnicy 67 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 70-300mm f/4.5-5.6E VR AF-P ED Nikkor
Obiektyw NIKON AF-P Nikkor 70-300 mm f/4.5-5.6E ED VR JAA833DA | 3 000 zł |
Nikon Nikkor 70-300 mm f/4.5-5.6 E ED VR AF-P (w magazynie!) - Dostawa GRA | 2 999 zł |
Obiektyw Nikkor AF-P 70-300mm f/4.5-5.6E ED VR | Filtr Marumi 67mm UV Fit+ | 3 099 zł |
Nikon Nikkor AF-P 70-300mm f/4.5-5.6E ED VR - darmowy odbiór w 22 miastach | 2 999 zł |