Obiektyw Nikon 70-200mm f/2.8E VR AF-S FL ED Nikkor
Wideo 1Zdjęcia 198 |
Nikon 70-200mm f/2.8E VR AF-S FL ED Nikkor |
|
Obiektyw o zmiennej ogniskowej 70-200mm, który jest mocnym graczem w dziedzinie optyki profesjonalnej. Nie ma żartów, skomplikowana konstrukcja optyczna modelu ma aż 22 elementy w 18 grupach. W tym przypadku 6 soczewek wykonano ze szkła ED, jedna soczewka to fluoryt, a druga soczewka ma wysoki współczynnik załamania światła. Wisienką na torcie jest powłoka nanokrystaliczna eliminująca odblaski i zapobiegająca powstawaniu zjaw.
W całym zakresie zoomu Nikkor 70-200mm f/2.8E FL ED VR AF-S Nikkor oferuje jasną przysłonę f/2.8. Na straży klarowności obrazu umieszczony jest pręt optyczny, który jest w stanie skompensować do 4 stopni ekspozycji. Pracuje w dwóch trybach: normalnym i VR Sport (zapewnia stabilniejszy obraz w wizjerze podczas kręcenia scen akcji). Ze względu na duże wymiary (89x203 mm) i dużą wagę (prawie 1,5 kg) obiektyw dostarczany jest z kompletną „nogą”, która posiada standardowy gwint statywowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 70-200mm f/2.8E VR AF-S FL ED Nikkor
Wszystkie ceny 11 →AF-S NIKKOR 70-200mm f/28E FL ED VR 20063 | 9 308 zł |
Nikon AF-S 70-200mm f/2.8E FL ED VR | 11 376 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor AF-S 70-200mm f/2.8E FL ED VR AF-O-NIK-095 | 11 161 zł |
Nikon Nikkor 70-200 mm f/2.8E FL ED VR AF-S - Dostawa GRATIS! | 10 899 zł |
Obiektyw NIKON AF-S Nikkor 70-200 mm F/2.8E FL ED VR JAA830DA | 10 875 zł |