Obiektyw Nikon 600mm f/4.0 VR TC S Nikkor (JMA504DA)
Wideo 4Zdjęcia 28 |
Nikon 600mm f/4.0 VR TC S Nikkor |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 600mm f/4.0 VR TC S Nikkor
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Obiektyw NIKKOR Z 600 f/4 TC VR S JMA504DA | 74 823 zł |
Nikon Nikkor Z 600 mm f/4 TC VR S (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 69 999 zł |
Obiektyw Nikkor Z 600mm f/4 TC VR S + lornetka Nikon Monarch M7 8x30 lub 1 | 68 999 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Z 600mm f/4 TC VR S | 78 522 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Z 600mm f/4 TC VR S | (w magazynie) | 69 999 zł |
Nikkor Z 600mm f/4 TC VR S (JMA504DA) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiąż | 79 999 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Nikon 600mm f/4.0 VR TC S Nikkor:
- Korpus ze stopu magnezu
PolecamyPorównaj w tabeli →