Obiektyw Nikon 24mm f/1.7 Z S DX Nikkor
Wideo 10Zdjęcia 29 |
Nikon 24mm f/1.7 Z S DX Nikkor |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 24mm f/1.7 Z S DX Nikkor
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw NIKON Nikkor Z DX 24MM F 1.7 | 1 349 zł |
Nikon Nikkor Z DX 24 mm f/1.7 (w magazynie!) | 1 499 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z DX 24MM F 1.7 JMA109DA | 1 349 zł |
Nikon, Obiektyw Nikon NIKKOR Z DX 24mm f/1.7 | 1 706 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →