Obiektyw Nikon 12-28mm f/3.5-5.6 Z PZ VR DX Nikkor
Zdjęcia 14 |
Nikon 12-28mm f/3.5-5.6 Z PZ VR DX Nikkor |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 12-28mm f/3.5-5.6 Z PZ VR DX Nikkor
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Objectif NIKKOR Z DX 12-28mm f/35-56 PZ VR JMA719DA | 1 665 zł |
Nikon NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR | 1 831 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR AF-O-NIK-145 | 1 699 zł |
Nikon Nikkor Z DX 12-28 mm f/3.5-5.6 PZ VR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS | 1 949 zł |
Nikon Nikkor Z DX 12-28 mm f/3.5-5.6 PZ VR DYSTRYBUCJA PL / WYSYŁKA GRATIS | 1 859 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →