Obiektyw Nikon 50-250mm f/4.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Wideo 16Zdjęcia 14 |
Nikon 50-250mm f/4.5-6.3 Z VR DX Nikkor |
|
Ekonomiczna optyka do bezlusterkowców Nikon Z z matrycą APS-C. W ekwiwalencie pełnoklatkowym obejmuje szeroki zakres ogniskowych od 75 do 375 mm. Przysłona modelu "pływa" - zmienia się od f/4.5 na krótkim końcu do f/6.3 na pozycji teleobiektywu. System redukcji drgań wewnątrz obiektywu umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki do 5 stopni dłuższymi niż zwykle. Ponadto końcówka optyczna skutecznie wygładza drgania i drgania aparatu podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów z ręki.
Nikon Nikkor Z 50-250mm f / 4,5-6,3 VR skupia się na ostrości z odległości 50 cm Optycznie obiektyw jest zmontowany zgodnie ze wzorem „16 elementów w 12 grupach”. Podczas powiększania mały „pień” opuszcza przód modelu. Nie przeszkadza to jednak w stosowaniu filtrów świetlnych o średnicy otworu 62 mm. Obiektyw zmiennoogniskowy wykorzystuje standardową 7-listkową przysłonę. Model dodaje do wagi zestawu aparatu około 410 g. Będzie to odpowiedni wybór do fotografowania z dużej odległości na przyciętych bezlusterkowcach Nikona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 50-250mm f/4.5-6.3 Z VR DX Nikkor
Wszystkie ceny 6 →Nikon Nikkor Z Dx JMA707DA Obiektyw do Aparatu Czarny 50-250 mm | 1 400 zł |
Zmiennoogniskowy Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR AF-O-NIK-130 | 1 749 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR | 1 700 zł |
Nikon Nikkor Z 50-250 mm f/4.5-6.3 DX - Dostawa GRATIS! | 1 799 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR JMA707DA | 1 700 zł |