Obiektyw Nikon 40mm f/2.0 Z Nikkor
Wideo 5Zdjęcia 2 |
Nikon 40mm f/2.0 Z Nikkor |
|
Szybki i cichy autofokus. 9-listkowa przysłona. Konfigurowalny elektroniczny pierścień sterujący. Kompaktowy i lekki.
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 40mm f/2.0 Z Nikkor
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nikon NIKKOR Z 40mm f/2 Obiektyw do Hybrid NIKON Z Czarny JMA106DA | 1 158 zł |
Stałoogniskowy Nikkor Z 40mm F2.0 Czarny AF-O-NIK-132 | 1 251 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 40 mm f/2 SE | 1 499 zł |
Nikon Nikkor Z 40 mm f/2 (w magazynie!) | 1 159 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →