Obiektyw Nikon 135mm F1.8 Z S Nikkor
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Nikon 135mm F1.8 Z S Nikkor |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 135mm F1.8 Z S Nikkor
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Objectif NIKKOR Z 135mm S f/18 JMA303DA | 13 052 zł |
Nikon Nikkor Z 135 mm f/1.8 S Plena (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 12 999 zł |
Obiektyw Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena | Filtr Marumi 82mm UV DHG Super gra | 12 799 zł |
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena | 11 899 zł |
Nikon Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę | 12 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →