Obiektyw Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor
Wideo 32Zdjęcia 8 |
Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor |
|
Obiektyw stałoogniskowy o średniej ogniskowej 50 mm i dobrej przysłonie na f/1,8 (minimalna przysłona to 22). Oczywiście Nikon 50 mm jest przeznaczony do użytku wyłącznie z pełnoklatkowymi systemami Nikon z napędem autofokusa śrubokrętem; mocowania na mocowaniu Nikon F.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AF Nikkor 50mm f/18D 2137 | 688 zł |
Stałoogniskowy Nikkor AF 50mm f/1.8D AF-O-NIK-002 | 749 zł |
Nikon Nikkor 50 mm f/1.8 D AF (w magazynie!) | 769 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Nikon F 50 mm F/1.8 AF D | 698 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor, 50 mm, f/1.8D, AF | 735 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Krótki opis:
Lekki, kompaktowy obiektyw Nikon Nikkor AF 50mm f/1.8D z dobrą kontrolą głębi ostrości. Idealny do fotografii krajobrazowej i portretowej.
PolecamyPorównaj w tabeli →