Obiektyw Nikon 100-400mm f/4.5-5.6 Z VR S Nikkor
Wideo 21Zdjęcia 12 |
Nikon 100-400mm f/4.5-5.6 Z VR S Nikkor |
|
Potężny pełnoklatkowy teleobiektyw z możliwością robienia zdjęć i nagrywania filmów z dużej odległości. Obiektyw ma zestaw ogniskowych 100-400 mm i zmienny maksymalny otwór przysłony f/4.5-5.6. W pozycji krótkiego ogniskowania automatycznie ustawia ostrość z odległości 75 cm, przy maksymalnym przybliżeniu – z odległości 98 cm.Teleobiektyw ustawia ostrość szybko i niemal bezgłośnie, pozwalając śledzić w kadrze szybko poruszające się obiekty.
Wbudowany system redukcji drgań obiektywu Nikon 100-400mm f/4.5-5.6 Z VR S Nikkor zapewnia wygodne fotografowanie z ręki przy dłuższych czasach otwarcia migawki. Skuteczność jego pracy ocenia się na podstawie możliwości kompensacji o 5,5 kroku czasu otwarcia migawki lub ekspozycji. Złożony schemat optyczny modelu składa się z 25 elementów ułożonych w 20 grupach. Wśród nich można zobaczyć sześć elementów o ultraniskiej dyspersji i dwa elementy o superniskiej dyspersji. Specjalne powłoki Nano Crystal i ARNEO służą do tłumienia odblasków i odblasków w soczewce. Konstrukcja teleobiektywu jest odporna na kurz i wilgoć, a przednia soczewka została pokryta ochronną powłoką fluorową. Masa obiektywu bez statywu to około 1,35 kg. Długość ma rozmiar 222 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 100-400mm f/4.5-5.6 Z VR S Nikkor
Nikon Nikkor Z 100-400 mm f/4.5-5.6 VR S (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 12 499 zł |
Obiektyw Nikkor Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S | Filtr Marumi 77mm UV Fit+Slim | 11 999 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Z 100-400 mm f/4.5-5.6 VR S | 11 365 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S | (w magazynie) | 11 999 zł |
Nikkor Z 100-400/4.5-5.6VR S « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wart | 11 999 zł |