Obiektyw Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor |
|
. Stały obiektyw do systemów Nikon. Przeznaczony do matryc pełnoklatkowych, ogniskowa wynosi 50 mm. Światłoczułość - 1,4, przysłona ma wartość minimalną 16 (ale jest wyposażona w aż 9 listków). Napęd autofokusa - ultradźwiękowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw Nikon AF-S 50mm f/1.4G | 1 998 zł |
Nikon Nikkor 50 mm f/1.4 G AF-S (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 099 zł |
Obiektyw NIKON 50mm 1.4F AF-S Nikkor | 2 118 zł |
Nikkor AF-S 50 mm f/1.4 G | 2 048 zł |
Nikon AF-S NIKKOR 50 mm f/1.4G Raty 0 | 2 048 zł |
Nikkor AF-S 50mm f/1.4G « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości | 2 099 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →