Об'єктив Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor
Відео 32Фото 8 |
Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor |
|
Фікс-об'єктив із середнім значенням фокусної відстані — 50 мм — і непоганий світлосилою в f/1.8 (мінімальна діафрагма при цьому становить 22). Як це очевидно, Nikon 50mm розрахований на використання виключно з системами Nikon c матрицями Full frame і приводом автофокуса типу «викрутка»; кріпиться на байонет Nikon F.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AF Nikkor 50mm f/18D 2137 | 688 zł |
Nikon AF 50mm f/1.8D | 771 zł |
Stałoogniskowy Nikkor AF 50mm f/1.8D AF-O-NIK-002 | 749 zł |
Nikon Nikkor 50 mm f/1.8 D AF (w magazynie!) | 769 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Nikon F 50 mm F/1.8 AF D | 698 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Короткий опис:
Легкий, компактний об'єктив Nikon Nikkor AF 50mm f/1.8 D з хорошим управлінням глибиною різкості. Чудово підходить для пейзажної та портретної зйомки.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →