Obiektyw Nikon 24-85mm f/3.5-4.5G VR AF-S ED Nikkor
Wideo 22Zdjęcia 32 |
Nikon 24-85mm f/3.5-4.5G VR AF-S ED Nikkor |
|
. Uniwersalny obiektyw do systemów firmy Nikon. Zakres ogniskowych to 24-85 mm. Montowany na mocowaniu F, standardowy typ matrycy - pełna klatka. Autofokus zapewnia silnik ultradźwiękowy. Dostarczony jest stabilizator obrazu.
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 24-85mm f/3.5-4.5G VR AF-S ED Nikkor
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24-85mm f/35-45G ED VR VR AS-F NIKKOR 2204 | 2 462 zł |
Nikon AF-S 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR | 2 741 zł |
Nikon Nikkor 24-85 mm f/3.5-4.5 G AF-S ED VR - Dostawa GRATIS! | 2 699 zł |
Nikon Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR VR AS-F - darmowy odbiór w 22 miasta | 2 699 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →