Obiektyw Nikon 50mm f/1.8G AF-S Nikkor
Wideo 21Zdjęcia 7 |
Nikon 50mm f/1.8G AF-S Nikkor |
|
Ten stałoogniskowy obiektyw ma konstrukcję 7 elementów w 6 grupach, ogniskową 50 mm i dobrą wartość przysłony – 1,8 – w połączeniu z maksymalnym otworem względnym wynoszącym 16. Autofokus Nikona 50 mm zapewnia napęd ultradźwiękowy. Przeznaczony wyłącznie do systemów firmy Nikon.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 50mm f/1.8G AF-S Nikkor
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Objectif AF-S 50mm f/18 G AF-S 50/1.8G | 1 138 zł |
Stałoogniskowy Nikkor AF-S 50mm f/1.8G AF-O-NIK-039 | 1 099 zł |
Obiektyw NIKON 50mm f/1.8G AF-S JAA015DA | 995 zł |
Nikon Nikkor 50 mm f/1.8 G AF-S (w magazynie!) | 995 zł |
Nikon Nikkor AF-S 50 mm f/1.8 G | 909 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →