Obiektyw Nikon 35mm f/1.4G AF-S Nikkor
Wideo 20Zdjęcia 19 |
Nikon 35mm f/1.4G AF-S Nikkor |
|
Jasny (f/1,4) obiektyw stałoogniskowy specjalnie zaprojektowany do wykonywania zdjęć artystycznych z rozmyciem tła: w szczególności jedną z jego cech konstrukcyjnych jest 9-listkowa przysłona z zaokrąglonymi elementami. Ogniskowa wynosi 35 mm. Obiektyw jest przeznaczony do systemów Nikon F-mount z matrycami APS-C. Na uwagę zasługuje również ultradźwiękowy napęd autofokusa oraz wbudowany stabilizator obrazu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 35mm f/1.4G AF-S Nikkor
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw Nikon Nikkor Nikon F 35 mm F/1.4 AF-S G | 8 598 zł |
Nikon Nikkor 35 mm f/1.4 G (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 8 599 zł |
Obiektyw NIKON 35 mm, f/1.4, G, bagnet Nikon | 8 668 zł |
Nikon Nikkor AF-S 35mm f1.4 G | (w magazynie) | 8 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →