Obiektyw Nikon 20mm f/1.8 Z S Nikkor
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Nikon 20mm f/1.8 Z S Nikkor |
|
Jasna stałoogniskowa 20 mm dla pełnoklatkowego bezlusterkowca Nikon Z z mocowaniem Z. W modelu zastosowano konstrukcję optyczną złożoną z 14 elementów w 11 grupach. Trzy z nich są asferyczne, a kolejne trzy wykonane są ze szkła ED (do korygowania aberracji chromatycznych). Wisienką na torcie jest płaszcz nanokrystaliczny. Przysłona obiektywu jest 9-listkowa z zaokrągloną przysłoną, co pozwala na rysowanie efektownych konturów obiektów w strefie rozmycia.
Również wewnątrz korpusu Nikona Nikkor Z 20mm f/1.8 S znajduje się cichy napęd systemu automatycznego ustawiania ostrości, który płynnie i szybko łapie obiekt z odległości 20 cm i niezawodnie utrzymuje go w ostrości. Model służy do fotografii krajobrazowej i architektonicznej oraz filmowania wideo. Na przedniej soczewce obiektywu przewidziano gwint do montażu filtra barwnego o średnicy 77 mm. Ta sama szerokość jest wykonana w etui o wymiarach 85x109 mm i wadze nieco ponad pół kilograma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 20mm f/1.8 Z S Nikkor
Wszystkie ceny 9 →Nikon NIKKOR Z 20mm f/1.8 S | 5 468 zł |
Stałoogniskowy Nikkor Z 20mm f1.8 S Czarny AF-O-NIK-115 | 5 359 zł |
Nikon Nikkor Z 20 mm f/1.8 S (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 179 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 20 mm f/1.8 S JMA104DA | 5 049 zł |
Obiektyw Nikkor Z 20mm f/1.8 S | Filtr Marumi 77mm UV Fit+Slim Plus gratis | 5 469 zł |