Obiektyw Nikon 24mm f/2.8D AF Nikkor
Wideo 20 |
Nikon 24mm f/2.8D AF Nikkor |
|
. Oprawa szerokokątna do systemów Nikon z mocowaniami F i pełnoklatkową matrycą. Ogniskowa to 24 mm, przysłona to f/2.8. Umieszczony jako optyka do fotografowania krajobrazu i ukrytego. Nie ma własnego napędu autofokusa - jest dostarczany zgodnie ze schematem „śrubokręta”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 24mm f/2.8D AF Nikkor
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Sirui anamorphic lens 1,33x 24mm f/2.8 nikon z-mount AF-O-S | 1 650 zł |
Sirui Anamorphic Lens 1,33x 24 mm F2.8 Z-Mount - Dostawa GRATIS! | 1 789 zł |
Obiektyw Sirui Anamorphic Lens Nikon Z 24 mm F/2.8 | 2 448 zł |
Obiektyw Sirui 24mm f/2.8 1,33X Anamorphic (Nikon Z) - APS-C - Raty , Darm | 1 650 zł |
Wideo recenzje
Krótki opis:
Obiektyw szerokokątny do stronicowania i dyskretnego fotografowania
PolecamyPorównaj w tabeli →