Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D) 52 мм
Фото 3 |
Marumi Circular PL(D) 52mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marumi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marumi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marumi DHG Circular PL(D) 52 мм
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Filtr polaryzacyjny MARUMI DHG Circular PL (52 mm) | 109 zł |
Marumi CPL DHG 52 mm (w magazynie!) | 109 zł |
Filtr polaryzacyjny MARUMI DHG Circular PL (52 mm) | 103 zł |
MARUMI DHG Filtr fotograficzny Circular PL 52mm | 139 zł |
Filtr polaryzacyjny Marumi DHG, 52mm - WYPRZEDAŻ - Raty (raty 0) | 99 zł |
Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL 52 mm | 99 zł |
Додаткові функції і можливості світлофільтра Marumi Circular PL(D) 52mm:
- Оправа з нітрідним чорнінням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →