Obiektyw Nikon 18-300mm f/3.5-6.3G VR AF-S ED DX
Nikon 18-300mm f/3.5-6.3G VR AF-S ED DX |
|
Uniwersalny obiektyw typu „wszystko w jednym” do przyciętych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon — półkilogramowy telezoom z prawie 17-krotnym powiększeniem zapewnia szeroki zakres ogniskowych (18–300 mm, co przekłada się na ekwiwalent przejścia na pełną klatkę do 27–450 mm ). W procesie oddalania się od korpusu obiektywu pozostawia duży „pień”. Jego spontaniczny ruch jest uniemożliwiony przez przełącznik blokady zoomu.
Nikon 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR AF-S DX ma maksymalny zakres przysłony od f/3.5 przy szerokim kącie do f/6,3 przy maksymalnym powiększeniu. Optyczny stabilizator obrazu (Image Stabilizer), którego skuteczność oceniana jest przez możliwość kompensacji do 4 stopni ekspozycji, zapewnia pomoc w uzyskaniu wyraźnego obrazu podczas fotografowania z ręki. Możliwe było również umieszczenie ultradźwiękowego napędu autofokusa SWM w plastikowej obudowie modelu, podczas gdy bagnet przy obiektywie jest już wykonany z metalu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon 18-300mm f/3.5-6.3G VR AF-S ED DX
Wszystkie ceny 6 →AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/35-63G ED VR 2216 | 3 027 zł |
Nikon AF-S DX 18-300 mm f/3.5-6.3G ED VR | 3 299 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor AF-S DX 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR | 2 900 zł |
Nikon Nikkor 18-300 mm f/3.5-6.3 G AF-S DX VR ED - Dostawa GRATIS! | 2 999 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor AF-S DX 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR JAA821DA | 2 900 zł |
Nikon Nikkor AF-S DX 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR - darmowy odbiór w 22 miast | 2 899 zł |