Obiektyw Nikon 26mm f/2.8 Z Nikkor
Wideo 16Zdjęcia 65 |
Nikon 26mm f/2.8 Z Nikkor |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów firmy NikonSymbole w długiej nazwie obiektywu powiedzą o tym prawie wszystko
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon 26mm f/2.8 Z Nikkor
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Objectif NIKKOR Z 26mm f/28 JMA108DA | 2 280 zł |
Stałoogniskowy Nikkor Z 26mm f/2.8 Czarny AF-O-NIK-144 | 2 489 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor Z 26 mm f/2.8 | 2 389 zł |
Nikon Nikkor Z 26 mm f/2.8 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 449 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →