Filtr fotograficzny Sony CPL 67 mm
Sony CPL 67mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Sony CPL
Ceny na Sony CPL |
---|---|---|---|---|
Sony CPL 49 mm | od 437 zł | 3 oferty | ||
Sony CPL 55 mm | od 427 zł | 3 oferty | ||
Sony CPL 62 mm | od 660 zł | 1 oferta | ||
Sony CPL 67 mm | od 647 zł | 3 oferty | ||
Sony CPL 72 mm | od 799 zł | 3 oferty | ||
Sony CPL 82 mm | od 1 036 zł | 3 oferty |
Polecamy