Filtr fotograficzny Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 46 mm
Zdjęcia 4 |
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 46mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hoya Fusion Antistatic CIR-PL
Ceny na Hoya Fusion Antistatic CIR-PL |
---|---|---|---|---|
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 40.5 mm | od 207 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 49 mm | od 277 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 58 mm | od 219 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 72 mm | od 219 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 86 mm | od 728 zł | 4 oferty | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 95 mm | od 899 zł | 1 oferta |