Об'єктив 7Artisans 35mm f/0.95
Відео 18Фото 9 |
7Artisans 35mm f/0.95 |
|
Ультрасвітлий фікс-об'єктив з відкритим отвором діафрагми f/0.95 — це одна з найбільш доступних моделей змінної оптики зі світлосилою менш «одиниці». 7Artisans 35mm f / 0.95 випускається у версіях під всі поширені бездзеркальні системи з датчиками зображення форматів APS-C і Micro 4/3. Оптично він сконструйований за формулою» 11 елементів в 8 групах", а діафрагма у моделі 12-пелюсткова.
На практиці з зв'язки рекордної світлосили і многолепестковой діафрагми можна вичавити отримання ефектного боке. Окремим рядком в розмитті фону порадують круглі обриси нерізких об'єктів-джерел світла. Фікс-об'єктив наводиться на різкість по-старому, тобто вручну. Мінімальна дистанція для фокусування заявлена від 37 див. Передня лінза оптики має сумісність зі світлофільтрами невеликого калібру 52 мм Зібрана модель в міцному металевому корпусі вагою близько 369 р. Обьектив гармонійно доповнив ряд інших 35-міліметрових фіксів від 7Artisans зі значеннями світлосили f/1.2, f/1.4 і f/2.0.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 7Artisans 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 7Artisans.
Купити 7Artisans 35mm f/0.95
Усі ціни 15 →7artisans 35 mm f095 duża przysłona ręczna ostrość stała soczewka APS-C be | 979 zł |
Stałoogniskowy 7Artisans 35mm F0.95 M43 AF-O-7ART-019 | 1 229 zł |
7Artisans 35 mm f/0.95 Nikon Z | 1 299 zł |
Obiektyw 7Artisans 35mm f/0,95 - Sony E - APS-C - Raty (raty 0) | 849 zł |
7artisans 35mm f/0.95 (Sony E) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wa | 929 zł |