Obiektyw Canon 10-20mm f/4.0L RF IS STM
Zdjęcia 14 |
Canon 10-20mm f/4.0L RF IS STM |
|
Optyczna stabilizacja obrazu. Konfigurowalny pierścień kontrolny. Ochrona przed kurzem i wilgocią.
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Zrozumienie oznaczeń obiektywów firmy CanonPoznaj wszystkie tajniki obiektywu z kombinacji znaków w jego nazwie!
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon 10-20mm f/4.0L RF IS STM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw CANON RF 10-20mm f/4.0 L IS STM | 12 249 zł |
Canon RF 10-20 mm f/4 L IS STM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 12 274 zł |
Obiektyw CANON RF 10-20mm f/4.0 L IS STM 6182C005 | 12 249 zł |
CANON RF 10-20 mm f/4 L IS STM | 12 274 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →