Obiektyw Canon 100-500mm f/4.5-7.1L RF IS USM (4112C005)
Zdjęcia 11 |
Canon 100-500mm f/4.5-7.1L RF IS USM |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon 100-500mm f/4.5-7.1L RF IS USM
Wszystkie ceny 16 →CANON Objectif RF 100-500mm F45-71L IS USM RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM | 13 567 zł |
Obiektyw CANON RF 100-500 mm f/4.5-7.1 L IS USM | 11 598 zł |
Canon RF 100-500 mm f/4.5-7.1L IS USM - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie | 11 599 zł |
Canon teleobiektyw RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM | 11 599 zł |
Canon 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM to doskonały profesjonalny teleobiektyw zmiennoogniskowy o rozmiarze i wadze, który pozwala na szybkie fotografowanie z ręki. Wystarczająco wysoka przysłona i wbudowana stabilizacja obrazu pozwalają na fotografowanie przy stosunkowo długich ekspozycjach w warunkach słabego oświetlenia i bez dodatkowego oświetlenia. Ultradźwiękowy napęd autofokusa USM i samo ustawianie ostrości poprzez ruch wewnętrznej grupy obiektywów sprawiają, że proces ten jest bardzo szybki, płynny i cichy. System obiektywów pływających zapewnia korekcję aberracji sferycznej i komy przy zmianie odległości ogniskowania, dzięki czemu ostrość obrazu pozostaje doskonała w całym zakresie ogniskowych. Jednocześnie minimalna odległość ostrzenia to zaledwie 1,8m.
Konstrukcja optyczna obiektywu - jedna z najbardziej skomplikowanych w całej linii optyki autofokusa firmy Canon - zawiera 17 obiektywów. Dwa z nich zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o maksymalnej korekcji aberracji chromatycznej - plagi obiektywów długoogniskowych. Jedna soczewka ze sztucznego fluorytu o dużej średnicy znajduje się w pierwszej grupie obiektywów, druga - wykonana ze szkła optycznego o bardzo niskiej dyspersji - w trzeciej grupie.
Obiektyw Canon 100-400mm f/4,5-5,6 L IS USM bez zastrzeżeń nadaje się do najtrudniejszego i wymagającego profesjonalnego fotografowania, w tym tych scen, dla których kluczowe jest prawidłowe odwzorowanie zbliżonych odcieni kolorów (np. w reklamie, portretach). fotografia, strzelanie do kwiatów i roślin). Mechanizm FT-M pozwala szybko przełączyć się z autofokusa na ręczne ustawianie ostrości.