Об'єктив Canon 55-250mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM (8546B005)
Відео 16Фото 6 |
Canon 55-250mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM |
|
Canon EF-S 55-250mm формально (і небезпідставно) належить до телеоб'єктивам, однак діапазон фокусних відстаней в 55-250 мм робить її досить універсальною — аж до среднефокусной зйомки. Тим не менше, і для великих дистанцій об'єктив непогано оптимізований — він має вбудований стабілізатор зображення. Кріпиться оптика на байонет Canon EF-S, штатний тип матриці — APS-C. Привід автофокусування — від класичного мотора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 55-250mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM
CANON Objectif EF-S 55-250mm f/4-56 IS STM 2420H68 | 1 375 zł |
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM | 1 499 zł |
Obiektyw CANON EF-S, 55-250mm, f/4-5.6, IS II, bagnet Canon | 1 559 zł |
До дзеркалкам початкового класу Canon з матрицею формату APS-C часто додається кітовий зум-об'єктив Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM. Вагомим доповненням йому послужить телеоб'єктив з діапазоном фокусних відстаней 55-250 мм для фотополювання на віддаленні від об'єкта зйомки.
Невагомий телеоб'єктив
Як для загону телеоб'єктивів, Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM видався дуже легким (всього 375 г), що обумовлено пластикової конструкцією моделі. З пластику виконаний не тільки корпус об'єктива, а ще й байонетне кріплення, тому при частій зміні оптики необхідно дотримуватися обережності. В іншому випадку підвищується ризик випадковим чином пошкодити місце приєднання лінзи до «тушці» фотоапарата.
Плаваюча світлосила
Телеоб'єктив від Canon видає м'який і пластичний малюнок з відмінною різкістю по всьому полю кадру починаючи з відкритих отворів діафрагми. Її найбільше значення «плаває» в межах від f/4.0 на короткому кінці до f/5.6 на максимальному наближенні. В якості компенсації не найвидатнішою світлосилі об'єктив отримав у розпорядження оптичний стаб, що допомагає виграти до 4 стопів по витримці.
Привод STM
Приводом для гордості у моделі є легкий і швидкий кроковий привод автофокусування STM. Він особливо виручає під час відеозйомки, адже ніяких сторонніх звуків в процесі наведення на різкість у «нутрощах» об'єктива не спостерігається. До речі, всі елементи оптичної схеми при фокусуванні переміщуються усередині конструкції телеоб'єктиву, а у розмірах він змінюється тільки при зумуванні — зміна фокусної відстані в більшу сторону супроводжується появою нехилого «хобота».
Демократична вартість
Еквівалентна фокусна відстань розглянутої моделі становить 88-400 мм, а її найближчим повнокадровим родичем виступає потужний профі-інструмент Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L II USM. Правда, за його вартість можна придбати з добрий десяток телеоб'єктивов 55-250 мм — в будь-якому випадку, демократичний цінник належить до розряду головних переваг об'єктива для крона.