Obiektyw Sigma 28mm f/1.4 Art HSM DG
Wideo 2Zdjęcia 1 |
Sigma 28mm f/1.4 Art HSM DG |
|
Jasny obiektyw stałoogniskowy f/1,4 dla posiadaczy szerokiej gamy lustrzanek cyfrowych i aparatów bezlusterkowych. Model współpracuje zarówno z aparatami pełnoklatkowymi, jak i w formacie APS-C. W wewnętrznej hierarchii Sigmy przyporządkowana jest do linii artystycznej optyki Art. Strukturalnie stały obiektyw składa się z 17 elementów w 12 grupach i ma 9-listkową zaokrągloną przysłonę.
W skład elementów wewnętrznych wchodzą trzy soczewki asferyczne, dwa elementy FLD i trzy elementy SLD wykonane ze szkła o bardzo niskiej dyspersji. Podczas fotografowania z małą głębią ostrości Sigma 28mm f/1.4 Art HSM DG zapewnia spektakularne rozmycie tła za obiektem. Do ustawiania ostrości w modelu zastosowano silnik ultradźwiękowy o odległości ogniskowania 28 cm Przednia soczewka soczewki stałej pokryta jest powłoką odpychającą tłuszcz i wodę. Również przy przedniej ramce znajduje się gwint do filtrów o średnicy 77 mm. Obiektyw standardowo wyposażony jest w osłonę przeciwsłoneczną. Jego konstrukcja jest bryzgoszczelna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 28mm f/1.4 Art HSM DG
Wszystkie ceny 11 →Obiektyw Sigma 28 Mm F14 Dg Hsm Art Mocowanie Sony-E441965 441965 | 3 382 zł |
Sigma obiektyw A 28/1.4 DG HSM Canon | 3 990 zł |
Obiektyw SIGMA A 28 mm f/1.4 DG HSM Canon OSC28 1.4 A DG HSM | 3 578 zł |
Obiektyw Sigma 28 mm f/1.4 DG HSM Art / Sony E + 3 lata gwarancji | Rabat | 3 567 zł |
Sigma obiektyw A 28/1.4 DG HSM Nikon | 3 990 zł |