Obiektyw Sigma 105mm f/1.4 Art HSM DG
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Sigma 105mm f/1.4 Art HSM DG |
|
Długa ogniskowa „bokeh lord” z najwyższym otworem przysłony f/1.4. Model należy do topowej linii optyki Sigma Art i jest dostępny w wersjach do lustrzanek Canon, Nikon i Sigma, a także do pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. Optycznie Sigma 105mm F1.4 DG HSM Art składa się z 17 elementów w 12 grupach, w tym trzech soczewek szklanych FLD, dwóch soczewek SLD i jednego elementu asferycznego.
Dlaczego to wszystko jest potrzebne? Co najmniej, aby wyeliminować niechciane aberracje i ogólnie zapewnić obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Dzięki ogniskowej 105 mm, przysłonie f/1,4 i 9-listkowej konstrukcji obiektyw zapewnia naprawdę niesamowity efekt bokeh. Ponadto szybko i dokładnie ogniskuje z odległości 1 m, a ze względu na niski poziom komy strzałkowej nadaje się do gatunku astrofotografii. Po wyjęciu z pudełka model wyposażony jest w plastikową osłonę przeciwsłoneczną, który z kolei jest wzmocniony włóknem węglowym. A teraz tłuste „ale” – obiektyw waży prawie 1,6 kg. Na szczęście można do niego przymocować specjalną nóżkę do montażu bezpośrednio na statywie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 105mm f/1.4 Art HSM DG
Wszystkie ceny 34 →Sigma Obiektyw 105 Mm F14 Dg Hsm Art Mocowanie Sony-E259965 259965 | 4 883 zł |
Sigma A 105 mm f/1.4 DG HSM Canon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LAT | 5 188 zł |
Sigma obiektyw A 105/1.4 A DG HSM Canon | 5 190 zł |
Obiektyw SIGMA A 105 mm f/1.4 A DG HSM Canon OSC105 1.4 A DG HSM | 5 190 zł |
Obiektyw Sigma Nikon F 105 mm F/1.4 A DG HSM | 5 977 zł |