Obiektyw Sigma 50mm f/1.4 AF HSM EX DG
Wideo 7 |
Sigma 50mm f/1.4 AF HSM EX DG |
|
. Obiektyw stałoogniskowy o imponującej przysłonie f/1.4. Dostępne dla 5 różnych systemów: Canon (mocowanie EF), Nikon (F), Sigma (SA), Sony i Minolta (A). Przeznaczony do matryc pełnoklatkowych. Ogniskowa wynosi 50 mm. Na uwagę zasługuje również 9-listkowa membrana i ultradźwiękowy napęd autofokusa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 50mm f/1.4 AF HSM EX DG
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw SIGMA Art A, 50 mm, f/1.4, DG HSM, bagnet Canon | 3 548 zł |
Sigma A 50 mm f/1.4 DG HSM Canon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LATA | 3 290 zł |
Sigma obiektyw A 50/1.4 A DG HSM Canon | 3 290 zł |
Obiektyw SIGMA A 50/1.4 A DG HSM Canon OSC50 1.4 A DG HSM | 3 289 zł |
Sigma 50mm F1.4 DG HSM Canon [ART] ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 3 432 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →