Obiektyw Sigma 65mm f/2.0 DG DN
Zdjęcia 5 |
Sigma 65mm f/2.0 DG DN |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 65mm f/2.0 DG DN
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma portretowy 65mm f/2 DG DN I Typ E | 2 939 zł |
Sigma C 65 mm f/2 DG DN / Sony E (seria I) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS | 2 914 zł |
Sigma portretowy 65mm f/2 DG DN I Typ E | 2 999 zł |
Obiektyw Sigma 65mm F2 Contemporary DG DN Sony E I SERIES - FILTR B+W 62mm | 3 189 zł |
Obiektyw Sigma 65mm F2 DG DN Contemporary L-Mount | 3 190 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →