Obiektyw Sony 35mm f/1.8 E OSS (SEL-35F18)
Wideo 16Zdjęcia 2 |
Sony 35mm f/1.8 E OSS |
|
Stały obiektyw krajobrazowy — odpowiednik ogniskowej 35 mm wynosi 52,5 mm. Pomimo tego, że jest pozycjonowany przez producenta jako „idealny dodatkowy obiektyw”, ma bardzo zaawansowaną charakterystykę. Na przykład przysłona to f/1.8, przysłona ma 7 zaokrąglonych listków, a dodatkowe funkcje obejmują nawet stabilizator obrazu. Ten model jest przeznaczony do aparatów Sony z mocowaniem typu E i matrycami APS-C.
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów SonyNauka odczytywania danych obiektywu za pomocą skrótów w jego nazwie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony 35mm f/1.8 E OSS
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony E SEL35F18 Obiektyw Czarny 35 mm | 1 399 zł |
SONY Obiektyw SONY SEL-35F18 Czarny | 1 569 zł |
Zmiennoogniskowy Sony 35 mm f/1.8 mocowanie typu E AF-O-SON-062 | 1 799 zł |
Sony E 35 mm f/1.8 OSS (SEL35F18.AE) 250 zł taniej z kodem: SNYPORT250 - D | 1 595 zł |
Sony standardowy E 35mm f/1,8 OSS Typ E | 1 399 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →