Obiektyw Sony 16-35mm f/2.8 GM FE (SEL-1635GM)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Sony 16-35mm f/2.8 GM FE |
|
Wielozadaniowy obiektyw szerokokątny z najwyższej linii pełnoklatkowej optyki bezlusterkowej G Master. Fotografowanie obiektywem odbywa się w zakresie ogniskowych 16-35 mm z niezmiennie wysoką przysłoną f/2.8 w całym zakresie zoomu. Sony FE 16-35mm F2.8 GM rysuje ostry obraz z otwartej przysłony, która ma 11-listkową konstrukcję z zaokrąglonymi krawędziami. Ze względu na rozmycie tła tylko nieliczni konkurenci mogą konkurować z modelem.
W „wnętrze” obiektywu zainstalowane są dwa silniki Direct Drive Super Sonic Wave, które szybko, cicho i z dużą dokładnością przesuwają ciężkie soczewki układu optycznego. Obiektyw szerokokątny skupia się na ostrości z minimalnej odległości ostrzenia wynoszącej 28 cm.W modelu zastosowano zastrzeżoną przez Sony powłokę Nano AR, która zmniejsza odblaski i odbicia, a przednia soczewka obiektywu jest pokryta warstwą fluorytu, która odpycha wodę i inne płyny. „Szerokokątny” wykonany jest w walizce odpornej na warunki atmosferyczne o wymiarach 89x112 mm i wadze około 680 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 16-35mm f/2.8 GM FE
Wszystkie ceny 13 →Sony FE 1635mm f/28 GM Pełnoklatkowy zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątn | 8 830 zł |
Sony FE 16-35 mm f/2.8 GM2 (SEL1635GM2.SYX) (w magazynie!) - Dostawa GRATI | 11 799 zł |
Obiektyw Sony SEL1635GM Sony E 16-35 mm F/2.8 GM | 9 731 zł |
Obiektyw Sony SEL FE 16-35mm F2.8 GM - SEL1635GM - SONY CASHBACK 1000 ZŁ P | 10 974 zł |
Obiektyw Sony FE GM 16-35mm f/2,8 II (SEL1635GM2) + Dobierz dodatkowe 3 la | 11 995 zł |