Obiektyw Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS (SEL100400GM)
Zdjęcia 5 |
Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów SonyNauka odczytywania danych obiektywu za pomocą skrótów w jego nazwie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony FE 100400 mm f/4556 GM OSS Pełnoklatkowy superteleobiektyw zmiennoogn | 10 054 zł |
Sony FE 100-400 mm f/4.5-5.6 GM OSS (SEL100400GM.SYX) (w magazynie!) - Dos | 11 995 zł |
Obiektyw Sony FE GM 100-400mm f/4,5-5,6 OSS + Dobierz zestaw czyszczący za | 11 998 zł |
Obiektyw Sony FE 100-400 mm f/4.5-5.6 GM OSS (SEL100400GM.SYX) + filtr UV | 10 411 zł |
Obiektyw Sony 100-400mm F/4,5-5,6 GM OSS - SEL100400GM + zestaw do czyszcz | 11 995 zł |
Sony FE 100-400mm f/4,5-5,6 GM OSS (SEL100400GM) « karta prezentowa na CEW | 11 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →