Obiektyw Sony 10-20mm f/4 PZ G E
Zdjęcia 4 |
Sony 10-20mm f/4 PZ G E |
|
Szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy ze zmotoryzowanym zoomem dla fotografów i kamerzystów. Model jest wyostrzony do udostępniania przyciętym bezlusterkowym formatem APS-C Sony. Zmontowany jest w kompaktowej obudowie o wymiarach 70x55 mm i wadze 178 g. Wewnątrz obiektywu umieszczono układ optyczny składający się z 11 elementów w 8 grupach oraz liniowy napęd autofokusa. W trybie automatycznego ustawiania ostrości Sony 10-20mm f/4 PZ G E ustawia ostrość z odległości 20 cm.Podczas przybliżania i ustawiania ostrości model nie zmienia rozmiaru, nie zmienia się również środek ciężkości obiektywu (tzw.
ważny punkt podczas fotografowania ze stabilizatora lub gimbala). Aby kontrolować zoom, model zapewnia pierścień i specjalny selektor na korpusie. Obiektyw jest również wyposażony w przycisk blokady ostrości. Filmowcy docenią minimalny efekt oddychania w modelu. Stosunkowo kompaktowe i niedrogie filtry o średnicy 52 mm można zamontować na przedniej soczewce obiektywu zmiennoogniskowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 10-20mm f/4 PZ G E
Wszystkie ceny 7 →Sony E PZ 10-20 mm F4 G Obiektyw APS-C Powerzoom SELP1020G Czarny | 2 893 zł |
Sony E 10-20 mm f/4 G (SEL1020G) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 999 zł |
Sony SELP1020G E PZ 10-20mm F4 G Szerokokątny obiektyw APS-C | 3 118 zł |
SONY E PZ 10-20 mm f/4 G SELP1020G | 3 118 zł |
Obiektyw Sony E PZ 10-20mm f/4 G SELP1020G + Dodatkowy 1 rok gwarancji w M | 3 984 zł |
Obiektyw Sony E PZ 10-20 mm F4 G SELP1020G | 3 999 zł |
Sony E PZ 10-20mm f/4.0 G !!! « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o war | 3 999 zł |